نظرسنجی پژوهشی برای ویرایش احتمالی استاندارد ایزو ۹۰۰۱

نظرسنجی استاندارد ایزو 9001

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


رمز موفقیتایزوسیستم به عنوان یک مرکز صدور گواهینامه ایزو، مشارکت فعال در استانداردهای مختلف بین المللی حاکم بر صنایع مختلف است.

این تلاش‌ها تضمین می‌کند که مشتریان ما، حسابرسان و کارکنان مرکز ما همیشه بیش‌ترین اطلاعات را دارند و در برخی موارد، اولین کسانی هستند که در مورد تغییرات در این استانداردها و اینکه چگونه بر یک سیستم کیفیت تاثیر می‌گذارند، آگاهی دارند.

رویکرد ما نه تنها به شما این امکان را می‌دهد که مشتری شروع به برنامه‌ریزی برای این تغییرات کند، بلکه به شما بینش و درک نه تنها کلمات، بلکه مفهوم الزامات استانداردهای مختلف را می‌دهد.

همانطور که شما می دانید، استاندارد ایزو ۹۰۰۱ استاندارد پایه ای برای بخش های مختلفی مانند هوا فضا، خودرو، دستگاه های پزشکی و ارتباطات از راه دور و سایر کسب و کارها می باشد.

کمیته فنی ایزو  ۱۷۶ در حال برنامه ریزی برای بازنگری در ISO 9001: 2015 است و آن ها مایل هستند نظرات کاربران را درباره ISO 9001: 2015 در مورد کافی بودن استاندارد فعلی یا بهبود آن بدست آورند. ISO / TC 176 مفاهیم آینده را از نظر کیفیت مورد توجه قرار داده است و می خواهد این قبیل مفاهیم را با استفاده از کاربران برای درج بالقوه در نسخه آینده گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ آزمایش کند.

برای بدست آوردن بازخورد، یک نظرسنجی آنلاین در SurveyMonkey ایجاد شده است. این نظرسنجی به ۱۳ زبان مختلف و همچنین  نسخه فارسی در Google Forms موجود است. این نظرسنجی شامل ۲۰ سوال است و انجام آن در حدود ۱۰-۱۵ دقیقه به طول می انجامد. این نظرسنجی آنلاین به سازمان ها این فرصت را می دهد تا بر این سند اساسی تأثیر بگذارند و در “مفاهیم آینده” استفاده کنند.

کمیته فنی ایزو  ۱۷۶ از هر کاربری که در این نظر سنجی شرکت کرده و در تبلیغ آن کمک می کند، سپاس گزار است. از طریق این لینک، یا نسخه فارسی از طریق این لینک، می توانید به این نظرسنجی دسترسی پیدا کنید. مهلت این نظرسنجی در ۳۱ دسامبر ۲۰۲۰ به پایان می رسد.

مشاوره رایگان اخذ ایزو!

برای اخذ ایزو و پاسخ دهی به سوالات خود می توانید با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید. همچنین برای دریافت مشاوره رایگان می توانید فرم اخذ گواهینامه ایزو را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!