صرفه جویی بیشتر با ایزو ۵۰۰۰۹:۲۰۲۱

ایزو 50009

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


استاندارد جدید سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا بهترین عملکرد را برای بهره‌وری بیشتر از انرژی به اشتراک بگذارند.

پیاده سازی سیستم مدیریت انرژی (EnMS) می تواند منافع زیادی از جمله صرفه جویی در هزینه و انرژی را به همراه داشته باشد. در صورت پیاده سازی این استاندارد در چندین سازمان، مزایای بیشتر به همراه خواهد داشت. سیستم مدیریت انرژی، امکان اشتراک دانش، منابع و همچنین همکاری در پروژه های صرفه جویی در انرژی را در سازمان ها از هر نوع و اندازه ای فراهم می کند. این موارد شامل شرکت های کوچک نیز می شود.

ایزو ۵۰۰۰۹:۲۰۲۱، سیستم های مدیریت انرژی، راهنمایی برای پیاده‌سازی سیستم مدیریت انرژی مشترک در چندین سازمان است که با هدف متحد کردن سازمان‌هایی که دارای عناصر مشترکی مانند تامین‌ انرژی برای بهینه‌سازی انرژی به صورت جمعی در هر اندازه هستند، کاربرد دارد.

EnMS چارچوبی برای مدیریت انرژی است که شامل سیاست های سازمانی، اهداف، برنامه ها و روش های سنجش پیشرفت است. گسترش این سیستم در چندین سازمان، امکان همکاری و اهداف مشترک را فراهم می کند که در نهایت منجر به صرفه جویی بیشتر در مصرف انرژی می شود.

شیگکی ساکاموتو، مسئول گروه متخصصین این استاندارد گفت: ISO 50009 به اندازه کافی انعطاف پذیر است که در هر موقعیتی که سازمان ها بخواهند مورد استفاده قرار گیرد. ایزو ۵۰۰۰۹ هدفی مشترک برای بهره وری انرژی در بخش‌های مختلف یک شرکت بزرگ یا مجموعه ای از شرکت های کوچک به اشتراک می گذارد.

اخذ ایزو در محیطی امن

برای اخذ ایزو مطابق با نوع کسب و کارتان می توانید با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!