ایزو ۲۲۳۲۹:۲۰۲۱ – استفاده از شبکه‌های اجتماعی در مدیریت اضطراری

ایزو-22329

برای بسیاری از سازمان‌ها و کسب‌وکارها، شبکه‌های اجتماعی فرصتی ارزشمند برای ارتباط با کارکنان و مشتریان محسوب می‌شود. سرعت در دسترس قراردادن اطلاعات به این معنی است که پلتفرم‌های اجتماعی روشی ارزشمند برای به‌روزرسانی در مواقع اضطراری هستند.

متأسفانه، نوع نادرست اطلاعات می‌تواند به‌سرعت گسترش یابد و پیامدهای بالقوه فاجعه‌باری به همراه داشته باشد. برای موقعیت‌های چالش برانگیز که نیاز به ارتباط مؤثر دارند، اکنون استاندارد ایزو ۲۲۳۲۹ (ISO 22329) امنیت و انعطاف‌پذیری مدیریت اضطراری دستورالعمل‌های استفاده از شبکه‌های اجتماعی در مواقع اضطراری به ‌عنوان جدیدترین استاندارد بین‌المللی ISO برای برطرف‌کردن مشکلات شبکه‌های اجتماعی در دسترس قرار گرفته است.

استاندارد بین‌المللی جدید در مورد استفاده بهینه از طیف وسیعی از پلتفرم‌های موجود امروزی و دریافت اطلاعات مناسب به مردم در زمان مناسب، به‌کار می‌رود و تحول‌آفرین است.

رسانه‌های اجتماعی اولین جایی هستند که بسیاری از افراد زمانی که به اطلاعات نیاز دارند یا باید به مردم اطلاع دهند که در زندگی آنها چه اتفاقی می‌افتد به آن مراجعه می‌کنند. در یک بحران، ضروری است که اطمینان حاصل شود که می‌توان به اطلاعات اعتماد کرد.

ایزو ۲۲۳۲۹ علاوه بر ارائه راهنمایی در مورد استفاده از رسانه‌های اجتماعی در مدیریت اضطراری، به سازمان‌ها و مردم کمک می‌کند تا قبل، در حین و بعد از یک حادثه به طور مؤثر از رسانه‌های اجتماعی استفاده کرده و از طریق آن تعامل داشته باشند.

ISO 22329 می‌تواند توسط هر کسی که در مدیریت اضطراری و ارتباطات بحران، از جمله سازمان‌های دولتی و غیر دولتی و مشاغل مرتبط کار می‌کند، استفاده شود. ایزو ۲۲۳۲۹ توسط کمیته فنی ISO/TC 292، امنیت و انعطاف‌پذیری، که دبیرخانه آن توسط SIS، عضو ایزو برای سوئد برگزار می‌شود، ایجاد شده است.

اخذ گواهینامه ایزو معتبر

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره‌ی انواع گواهینامه‌ ایزو همچنین نحوه‌ی اخذ گواهینامه ایزو معتبر می‌توانید از طریق شماره‌های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ با ما در تماس باشید یا از طریق تکمیل فرم اخذ ایزو کارشناسان ما با شما ارتباط برقرار خواهند کرد.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!