گرفتن عوارض – ایزو ۱۹۲۹۹:۲۰۲۰، استاندارد امنیت سیستم های پرداخت جاده ای

ایزو 19299 ورژن 2020

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


هیچ سیستم الکترونیکی از تهدیدات هک، از جمله باجه محلی، در امان نیست. حمله به سیستم های جمع آوری هزینه الکترونیکی (EFC) می تواند منجر به درز اطلاعات از درآمد از دست رفته تا اطلاعات شخصی شود. هیچ یک از این موارد مطلوب نیست. به همین دلیل استاندارد امنیت مرتباً تجدید نظر می شود. استاندارد امنیت سیستم های پرداخت جاده ای عوارض به تازگی به روز شده است.

ایزو ۱۹۲۹۹:۲۰۲۰، جمع آوری هزینه الکترونیکی – چارچوب امنیتی، یک چارچوب امنیت اطلاعات را برای همه جنبه های یک طرح Electronic Fee Collection) EFC) تعریف می کند، که شامل مجموعه ای از الزامات امنیتی و اقدامات مرتبط است.

آخرین نسخه شامل ملاحظات به روز شده در مورد حفاظت از داده ها برای همسان سازی با مقررات عمومی حفاظت از داده، الزامات و اقدامات اضافی می باشد.

این استاندارد همچنین شامل لیست گسترده ای از تهدیدات بالقوه برای سیستم های EFC است که می تواند در تجزیه و تحلیل برای شناسایی الزامات امنیتی مربوطه مورد استفاده قرار گیرد.

ISO 19299 توسط کمیته فنی ISO ISO / TC 204، سیستم های حمل و نقل هوشمند، که دبیرخانه آن توسط ANSI، عضو ایزو برای ایالات متحده برگزار می شود، ایجاد و به روز شد.

اخذ ایزو مطابق با کسب و کارتان!

برای اخذ گواهینامه ایزو، مشاوره ایزو، با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید. همچنین برای مشاوره رایگان برای پاسخ دهی به سوالات خود در رابطه با گواهینامه ایزو می توانید فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!