استانداردهای برتر ایزو برای بهداشت و پاکیزگی

استانداردهای برتر ایزو برای بهداشت

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


بهداشت شخصی و نظافت عمومی در بحران بهداشت جهانی بسیار مهم هستند. شستن دست‌ها به طور منظم برای کاهش انتشار بیماری‌های عفونی لازم است، بنابراین با این کار تمام سطوح مختلفی که با آن‌ها روبرو می‌شویم تمیز نگه داشته می شوند. ایزو دارای تعدادی از استانداردهای ایزو می باشد که به خانواده‌ها و صنایع کمک می‌کند تا از عوامل بیماری زای کثیف رهایی یابند.

پارچه های ضد ویروسی و پلاستیک

آیا می دانستید که لباس شما می تواند قاتل ویروس باشد؟

منسوجات و پلاستیک ضدویروسی خواصی دارند که به کشتن و یا جلوگیری از انتقال ویروس می‌پردازند. در نتیجه خطر انتشار آن‌ها را کاهش می‌دهد.

ایزو ۱۸۱۸۴:۲۰۱۹، منسوجات – تعیین فعالیت ضد ویروسی محصولات نساجی، استانداردی مهم برای تولید کنندگان است. زیرا آزمایش در برابر ویروس های خاص را ارائه می دهد.

ایزو ۲۱۷۰۲:۲۰۱۹، مربوط به اندازه‌گیری فعالیت ضد ویروسی بر روی پلاستیک و دیگر سطوح می باشد. روش‌های آزمایش در صورتی موثر هستند که محصولات در برابر ویروس‌های خاص مقاومت کنند. بنابراین برای بازار مناسب هستند.

منسوجات ضد باکتری و پلاستیک

این تنها چیزی نیست که می‌خواهیم از آن اجتناب کنیم. باکتری‌های کثیف می‌توانند مشکلات مختلفی در سلامتی ایجاد نمایند.

ایزو ۲۰۷۴۳، منسوجات – تعیین فعالیت ضد باکتریایی محصولات نساجی، روشهای آزمایش کمی را برای تعیین فعالیت ضد باکتریایی کلیه محصولات نساجی، از جمله پارچه، پشم، نخ و مواد برای پوشاک، روتختی، اثاثیه منزل و موارد دیگر مشخص می کند.

ایزو ۲۲۱۹۶، مربوط به اندازه‌گیری فعالیت ضدباکتریایی در مورد پلاستیک‌ها و دیگر سطوح غیر متخلخل، به تولید کنندگان اجازه می‌دهد تا میزان عملکرد ضدباکتریایی را ارزیابی کنند.

تنفس هوای تازه

گرمایش و تهویه مطبوع همگی بر هوا هنگام تنفس تأثیر می گذارد و بسیاری از آنها برای استخراج ذره هایی که می توانند تأثیر منفی بر سلامتی ما داشته باشند، مجهر به فیلتر هستند.

ایزو استانداردهایی برای فیلترهای هوا دارد که به تولیدکنندگان کمک می‌کند کنترل کیفیت ضروری را انجام دهند و به کارکنان تعمیر و نگهداری کمک کند تا موارد مناسب را انتخاب کنند.

ایزو ۱۶۸۹۰، فیلترهای هوا برای تهویه عمومی، در شش بخش صورت می‌گیرد و تجهیزات، مواد، مشخصات و رویه‌ها را برای تست عملکرد و کارایی فیلترهای هوا به شیوه‌ای سازگار و معنی‌دار توصیف می‌کند.

همه این استانداردها بر سلامت خوب و رفاه، کمک می‌کنند.

با ما تماس بگیرید!

برای اخذ ایزو مورد نظر با شمار های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید. همچنین برای مشاوره رایگان می توانید فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!