مشاوره پیاده سازی ایزو ۱۴۰۰۱ – سیستم مدیریت محیط زیست

مشاوره پیاده سازی ایزو 14001

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


مشاوره پیاده سازی ایزو ۱۴۰۰۱ ( مشاوره ایزو ۱۴۰۰۱)

ایزوسیستم به عنوان مشاور ایزو ۱۴۰۰۱ آماده مشاوره پیاده سازی الزمات ایزو ۱۴۰۰۱ در کلیه سازمان‌ها اعم از خصوصی یا دولتی و شرکت‌ها و اصناف است.

اخذ گواهینامه ایزو مربوط به هر استانداردی که باشد ملزم به پیاده سازی آن استاندارد است.

خدمات مشاور مدیریت ایزوسیستم برای پیاده سازی ایزو ۱۴۰۰۱ از طریق اعزام مشاورین خبره و مجرب به محل فعالیت شرکت و سازمان کارفرمایان محترم انجام می‌شود.

نحوه خدمات مشاوره ایزو ۱۴۰۰۱ به سازمان‌ها و شرکت‌ها

منظور از ارائه‌ی خدمات مشاوره ایزو ۱۴۰۰۱، آموزش و پیاده سازی الزامات این استاندارد است.

خدمات مربوط به ایزو ۱۴۰۰۱ پس از عقد قرارداد با سازمان و شرکت مربوطه و از طریق اعزام مشاورین متخصص صورت می‌پذیرد و شامل چندین مرحله است که در ادامه توضیح داده می‌شود.

مراحل اجرای مشاوره و پیاده سازی ایزو ۱۴۰۰۱

مرحله اول : بررسی سازمان از لحاظ حجم و نوع فرایند و به عبارت دیگر شناخت سازمان و در صورت نیاز انجام عارضه‌یابی

مرحله دوم : آموزش‌های داخل سازمانی برای آشنایی با الزامات ایزو ۱۴۰۰۱ – شرح وظایف و نحوه اجرای پروژه در سازمان

مرحله سوم : مستند سازی سیستم و استاندارد ایزو ۱۴۰۰۱ شامل پیاده‌سازی روش‌ها – فرم‌ها و دستورالعمل‌ها بر اساس آخرین ورژن ایزو ۱۴۰۰۱

مرحله چهارم : بررسی و نظارت بر سیستم مستقر شده ایزو ۱۴۰۰۱

مرحله پنجم : ممیزی داخلی به‌منظور بررسی و یافتن ایرادات کوچک و بزرگ

مرحله ششم : ممیزی خارجی و نهایی توسط مرجع صدور با رویکرد اخذ گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱ معتبر

دریافت گواهینامه ISO 14001 برای چه مراکزی مقدور است؟

بر طبق متن استاندارد ایزو ۱۴۰۰۱، مشاوره پیاده سازی و دریافت گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱ برای کلیه‌ی سازمان‌ها و شرکت‌ها با هر فعالیت و اندازه‌ای ممکن است و محدودیتی در نوع فعالیت یا اندازه‌ی سازمان‌ها وجود ندارد. لذا کلیه‌ی سازمان‌ها، شرکت‌ها و اصناف می‌توانند برای اخذ این استاندارد مهم و پرکاربرد اقدام نمایند.

آشنایی با استاندارد و اهمیت پیاده سازی ایزو ۱۴۰۰۱

استاندارد ایزو ۱۴۰۰۱ یک استاندارد مهم و کاربردی است که توسط سازمان جهانی استانداردسازی ISO منتشر شده است.

این استاندارد به صورت تخصصی به پیاده‌سازی الزمات زیست محیطی می‌پردازد. وظیفه‌ی استاندارد ایزو ۱۴۰۰۱ ایجاد یک سیستم مدیریت محیط زیست با رویکرد کنترلی و کلان است.

سیستم مدیریت محیط زیست ایزو ۱۴۰۰۱ شامل مجموعه‌ای از سیاست‌ها، فرآیندها، روش‌های ثبت شده و سوابق است. این اسناد مجموعه‌ای از قوانین داخلی را تنظیم می‌کند که بر پایه‌ی چگونگی ایجاد محیطی عاری آز آلودگی و بهبود عملکرد کیفیت زیست محیطی است.

پیاده سازی ایزو ۱۴۰۰۱ یکی از بهترین روش‌های اثبات شده برای افرایش بهره وری و مدیریت محیط زیست در سازمان‌ها است. اجرای ایزو ۱۴۰۰۱ یکی از کم هزینه‌ترین روش‌هایی است که به بهبود کیفیت سازمان‌ها کمک می‌کند؛ البته نکته‌ی مهم را فراموش نکنید که سیستم ایزو ۱۴۰۰۱ یک سیستم مدیریت محیط زیست در سطح کلان است و جزئیات زیست محیطی با  استانداردهای فنی مختص محصول محقق می‌گردد.

ثبت درخواست مشاوره پیاده سازی و اخذ ایزو ۱۴۰۰۱ معتبر

برای مشاوره پیاده سازی ایزو ۱۴۰۰۱ و اخذ ایزو ۱۴۰۰۱ معتبر می توانید فرم اخذ گواهینامه ایزو را تکمیل نمایید یا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

مشاورین ایزوسیستم کلیه فرایندهای مربوط به مشاوره پیاده سازی الزامات ایزو ۱۴۰۰۱ را در شرکت و سازمان شما اجرایی خواهند کرد.

برای مشاوره پیاده سازی ایزو ۱۴۰۰۱ از کجا اقدام کنیم؟

برای پیاده سازی ایزو ۱۴۰۰۱ و اخذ ایزو حتما باید از شرکت و سازمانی اقدام نمایید که دارای پروانه رسمی خدمات مشاور مدیریت و بهبود کیفیت از وزارت صنعت معدن و تجارت باشند.

ایزوسیستم با بیش از ۱۰ سال تجربه تخصصی و تیم مجرب آماده ارائه خدمات تخصصی پیاده‌سازی استانداردهای ایزو به سازمان‌ها می باشد.

ایزوسیستم در سال های ۹۷ و ۹۹ از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان بهترین شرکت فنی مهندسی کشور و رتبه اول شرکت‌های مشاور مدیریت کشور انتخاب گردیده است.

هزینه اجرای خدمات پیاده سازی و صدور گواهینامه های ایزو توسط ایزوسیستم در مناسب ترین و عادلانه‌ترین سطح بوده و کم‌ترین هزینه اجرای این خدمات را به مشتریان خود تضمین می‌دهد.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!