استاندارد ایزو ۴۴۰۰۲:۲۰۱۹ روابط تجاری را به سطح دیگری می برد

ایزو 44002 ویرایش 2019

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


روابط تجاری مشاغل (ایزو ۴۴۰۰۱)، به سازمان ها کمک می کند تا از همکاری مشترک، بیشترین بهره را ببرند. یک استاندارد راهنمای جدید (ایزو ۴۴۰۰۲)، بینش بیشتری برای کمک به سازمان ها، برای پیشبرد روابط در مرحله بعدی فراهم می کند.

فواید همکاری در دنیای تجارت بسیار است و شامل خلق ایده های نوآورانه، کاهش هزینه ها از طریق بهره وری، به اشتراک گذاری منابع و دسترسی به خدمات و فناوری های جدید است.

ایزو ۴۴۰۰۱، سیستم های مدیریت روابط تجاری مشاغل (الزامات و چارچوب)، شرکت ها را در ایجاد و بهبود روابط مشترک، چه در داخل و چه در سازمان ها یاری می کند.

اکنون، سازمان ها می توانند با استفاده از سیستم های مدیریت روابط تجاری مشاغل (مشارکتی)، که اخیراً منتشر شده است، راهنمایی ها را  با استفاده از ایزو ۴۴۰۰۲:۲۰۱۹ به سطح دیگری برسانند. استاندارد جدید دانش عمیق و درک شرایط موجود در ایزو ۴۴۰۰۱ را فراهم می‌کند و به سازمان‌ها کمک کند تا به طور موثر آن را پیاده‌سازی کنند.

ساختار این مستندات با استفاده از ساختار سطح بالا (HLS) برای استانداردهای سیستم های مدیریت (MSS) مطابق با ایزو ۴۴۰۰۱ ساخته شده است.

ایزو ۴۴۰۰۲ راهنمایی های ویژه‌ای را برای ایجاد، توسعه و مدیریت روابط شخص ثالث با استفاده از چرخه هشت مرحله‌ای که به تفصیل در گواهینامه ایزو ۴۴۰۰۱ شرح داده شده است، ارائه می‌دهد. این اطلاعات پشتیبان، سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا با موفقیت چارچوب همکاری تجاری ایزو ۴۴۰۰۱ را در سیستم‌های مدیریت موجود، فرآیندها و رویه‌های مدیریتی خود ادغام کنند تا منافع کار کردن با یکدیگر را بهینه نمایند.

دامنه کاربرد

ایزو ۴۴۰۰۲:۲۰۱۹ دستورالعمل‌هایی را برای سازمان‌ها، در مورد اجرای ایزو ۴۴۰۰۱، به منظور دستیابی به روابط تجاری موفق، و همچنین کمک به سازمان‌ها برای استفاده و اجرای موثر استاندارد ارائه می دهد.

ایزو ۴۴۰۰۲ توضیح می دهد که با توجه به نیازهای ایزو ۴۴۰۰۱، چرا هر کدام از موارد مهم است، و راهکارهایی را برای اجرای عملی آنها توصیه می کند. نحوه برآورده کردن الزامات بطور جداگانه، در متن هر سازمان ارزیابی و اعمال می شود.این مستندات برای هر سازمان قابل اجرا است.

با ما تماس بگیرید!

برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاورین مجرب ایزوسیستم آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند. برای برقراری ارتباط با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید فرم اخذ ایزو ۴۴۰۰۲ را تکمیل نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!