اخذ گواهینامه ایزو در مشهد

صدور ایزو مشهد

اخذ گواهینامه ایزو در مشهد (اخذ ایزو و گرفتن ایزو در مشهد)

اخذ گواهینامه ایزو در مشهد به صورت معتبر و توسط CB های معتبر جهانی همانند شهرهای دیگر از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. زیرا مشهد، دومین شهر پهناور ایران پس از تهران است.

اقتصاد مشهد بیشتر بر روی زعفران، زرشک، نبات، آجیل و خشکبار و چرم صنعتی (به‌صورت زینتی) و صنعت فرش قرار دارد. هم‌چنین زائران حرم رضوی و توریست‌ها از منابع درآمدزایی این شهر هستند. به‌طوری‌که صنعت هتل‌داری، یکی از صنایع پررونق در این شهر محسوب می‌شود. ۹۰٪ گردشگران خارجی که به ایران سفر می‌کنند، از مشهد نیز دیدن می‌کنند. از دیگر محصولات مهم کشاورزی مشهد غلات، چغندر قند و محصولات جالیزی است. پیرو بررسی های تیم ایزوسیستم یکی از استان هایی که در صدر درخواست گواهینامه معتبر ایزو بوده است، استان خراسان رضوی می باشد. به گونه ای که اخذ ایزو و گرفتن ایزو در مشهد در جایگاه ۴ استان اول ایران قرار گرفته است.

صنایع غذایی، نساجی، شیمیایی و کانی غیرفلزی و صنایع قطعه‌سازی و فولاد کشاورزی از عمده‌ترین صنایع مشهد به‌شمار می‌آیند. مشهد یکی از قطب‌های اصلی تولید چرم در ایران به‌شمار می‌آید. هم‌چنین در سال‌های اخیر سرمایه‌گذاری در بخش پروژه‌های کلان اداری،تجاری رونق یافته‌است.

شهرک گلبهار، بینالود، طوس، کاویان، کلات، ماشین‌سازی، باغچه و ناحیهٔ امان‌آباد مشهد، جزو شهرک‌های صنعتی اطراف این شهر محسوب می‌شوند.

نیروگاه مشهد، نیروگاه طوس، نیروگاه فردوسی و نیروگاه سیکل ترکیبی شریعتی از مهم‌ترین نیروگاه‌های شهر مشهد هستند.

در ادامه ی این مقاله به نحوه گرفتن گواهینامه ایزو در استان خراسان رضوی و شهرهای تابع این استان می پردازیم.

خدمات ایزوسیستم جهت اخذ گواهینامه ایزو در مشهد

ایزوسیستم مرکزی تخصصی و فعال در زمینه پیاده سازی استانداردها و صدور گواهینامه ایزو در کل شهرهای کشور و خارج از کشور می باشد.

ایزوسیستم به صورت اختصاصی خدمات صدور گواهینامه ایزو در مشهد را به شرکت های صنعتی، عمرانی، خدماتی و … در این استان ارائه می نماید. برای اخذ ایزو در مشهد می توانید درخواست اخذ ایزو را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا کارشناسان ما در کم ترین زمان با شما تماس بگیرند. همچنین می توانید جهت هماهنگی اولیه و یا پاسخگویی به سوالات خود، با دفتر مرکزی ایزوسیستم به شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳  تماس حاصل فرمایید.

خدمات اخذ ایزو در شهرهای استان خراسان رضوی

ایزوسیستم خدمات مشاوره پیاده سازی و اخذ ایزو را در کلیه شهرهای استان خراسان رضوی انجام می دهد. لذا اخذ ایزو در شهرهای مشهد، نیشابور، سبزوار، تربت حیدریه، قوچان، کاشمر، سرخس، تربت جام، تایباد، چناران، گناباد، فریمان، گلبهار، درگز، خواف، بردسکن، طرقبه، فیض آباد، سنگان، شاندیز، بجستان، ملک آباد، شهرآباد، فیروزه، کلات و سایر شهرهای این استان را پوشش می دهد.

شهرک های صنعتی مشهد و اهمیت اخذ ایزو

اخذ ایزو برای شرکت های واقع در شهرک ها و نواحی صنعتی: باخرز، جستان، بردسکن، ینالود، تایباد، تربت جام، تربت حیدریه ۱، تربت حیدریه ۲، جغتای، جوین، چرمشهر، چناران، خرگرد، خوشاب، خیام، درگز، رباط سنگ، رشتخوار، زاوین، سبزوار ۱، ، سبزوار ۲، طوس ۱، طوس ۲ و ۳، عطار، فریمان، فناوری صنایع غذایی، قوچان ۱، قوچان ۲، کاخک، کاشمر، کاویان، کمال الملک، کوثر، گناباد، ماشین سازی، مشهد، مه ولات، میان جلگه، نصرآباد، از مهم ترین مراکزی هستند که می توانند برای اخذ ایزو اقدام نمایند.

از کجا ایزو بگیریم؟

از کجا ایزو بگیریم؟ در ابتدای کار شما باید با مفهوم ایزو  آشنا باشید و یک مرجع صدور واجد شرایط برای بررسی عملیات خود پیدا کنید. به خاطر داشته باشید که سازمان ISO فقط استانداردها را طراحی می‌کند و دوره ایزو را برگزار نمی‌کند یا صدور گواهینامه را انجام نمی‌دهد. نهادهای بالادستی فهرستی از مراجع صدور معتبر را جمع‌آوری می‌کنند و در اختیار کاربر قرار می‌دهند تا از صحت اعتباربخشی اطمینان حاصل کنند.

اخذ گواهینامه‌های ایزو برای شرکت یا محصول به مصرف‌کنندگان نشان می‌دهد که خدماتی که ارائه می‌کنید ایمن، کارآمد و قابل اعتماد است. پس از درخواست اخذ گواهینامه و انعقاد قراراداد برای استانداردهای موردنظر، با توجه به نوع فعالیت مجموعه شما مستنداتی تهیه می‌شود که به صورت حضوری یا غیرحضوری قابل پیاده‌سازی است.

نیاز به پیاده‌سازی حضوری و ممیزی، بسته به اهمیت و دقت حیطه کاری شما متفاوت است. اگر به دنبال دریافت گواهی برای یک محصول هستید، هدف از تجزیه‌وتحلیل شما توصیف طرح و مواد محصول، سیستم تولید و فرایند ارزیابی کیفیت داخلی شرکت شما خواهد بود.

ایزوسیستم به عنوان رتبه ۱ شرکت های مشاور مدیریت کل کشور به انتخاب وزارت صنعت، معدن و تجارت آماده ی ارائه خدمات به کلیه شرکت ها و واحدهای صنعتی و غیرصنعتی مستقر در استان خراسان رضوی می باشد.

همین حالا با ما تماس بگیرید : ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ ،  ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ ، ۳۳۴۴۴۸۸۴-۰۲۳

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!