اخذ گواهینامه ایزو در شیراز

دریافت ایزو در شیراز

اخذ گواهینامه ایزو در شیراز (اخذ ایزو و گرفتن ایزو در شیراز)

اخذ گواهینامه ایزو در شیراز به صورت معتبر و توسط CB های معتبر جهانی همانند شهرهای دیگر از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. زیرا شیراز یکی از کلان‌شهرهای ایران و مرکز استان فارس در جنوب کشور است. شیراز پنجمین شهر بزرگ و پرجمعیت ایران و پرجمعیت‌ترین شهر جنوب کشور به‌شمار می‌رود.

شیراز به سبب جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی، مذهبی و طبیعی فراوان، همواره گردشگران بسیاری را به سوی خود فرامی‌خواند. شیراز، پایتخت فرهنگی ایران، دومین شهر ادبی جهان و سومین شهر مذهبی ایران است. پیرو بررسی های تیم ایزوسیستم یکی از استان ها و و شهرهایی که در صدر درخواست گواهینامه معتبر ایزو بوده است، استان فارس می باشد. به گونه ای که برای اخذ ایزوو دریافت ایزو در شیراز در جایگاه ۴ استان اول ایران قرار گرفته است.

صدور گواهینامه ایزو در شیراز

شهرک صنعتی بزرگ شیراز صنایع کوچک و بزرگ بسیاری را در خود جای داده ‌است. شیراز دارای کارخانجات الکترونیکی متعددی از جمله صنایع مخابراتی و الکترونیک ایران (صاایران)، زیمنس، ITMC و تکصا می‌باشد. صنایع فناوری اطلاعات از بزرگ‌ترین صنایع این شهر به‌شمار می‌رود که با شهرهای بزرگی در زمینهٔ تبادل صنایع فناوری اطلاعات در جهان مانند مونیخ و برلین (در زمینهٔ کارخانجات زیمنس) در ارتباط می‌باشد.

کشاورزی همواره بخش مهمی از اقتصاد شیراز و حومهٔ آن می باشد که دلیل آن فراوانی آب در این منطقه نسبت به بیابان‌های اطراف است. این شهر در تولید فرش و گل نیز معروف است.

صنایع مهم شیراز شامل صنایع الکترونیک، پالایشگاه نفت، مجتمع پتروشیمی، کارخانهٔ سیمان، صنایع لاستیک‌سازی، صنایع لبنیات و صنایع نساجی است و در بخش انرژی نیروگاه گازی شیرا، نیروگاه حافظ، نیروگاه سیکل ترکیبی فارس و نیروگاه خورشیدی شیراز از جمله نیروگاه‌های مهم شیراز هستند.

در ادامه ی این مقاله به نحوه گرفتن گواهینامه ایزو در استان فارس و شهرهای تابع این استان می پردازیم.

خدمات ایزوسیستم جهت اخذ گواهینامه ایزو در شیراز

ایزوسیستم مرکزی تخصصی و فعال در زمینه مشاوره پیاده سازی استانداردها و اخذ و صدور گواهینامه ایزو در کل شهرهای کشور و خارج از کشور از جمله اخذ ایزو در شیراز می باشد.

ایزوسیستم به صورت اختصاصی خدمات صدور گواهینامه ایزو در شیراز را به شرکت های صنعتی، عمرانی، خدماتی و … در این استان ارائه می نماید. برای اخذ ایزو در شیراز می توانید درخواست اخذ ایزو را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا کارشناسان ما در کم ترین زمان با شما تماس بگیرند. همچنین می توانید جهت هماهنگی اولیه و یا پاسخگویی به سوالات خود، با دفتر مرکزی ایزوسیستم به شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳  تماس حاصل فرمایید.

خدمات اخذ ایزو در شهرهای استان فارس

ایزوسیستم خدمات مشاوره پیاده سازی و اخذ ایزو را در کلیه شهرهای استان فارس انجام می دهد. لذا اخذ ایزو شهر های در فارس، مرودشت، کازرون، فسا، داراب، جهرم، لارستان، فیروزآباد، ممسنی، آباده، لامرد، نی‌ریز، زرین‌دشت، قیر و کارزین، اقلید، کوار، استهبان، زرقان، ارسنجان، بختگان، پاسارگاد، بوانات، فراشبند، بیضا و سایر شهرهای این استان را پوشش می دهد.

شهرک های صنعتی شیراز و اهمیت اخذ ایزو

اخذ ایزو برای شرکت های واقع در شهرک ها و نواحی صنعتی: آباده طشک نیریز، استهبان، شیراز، خرمبید، داراب، سپیدان ۱، سروستان، فسا، فیروز آباد ۱، فیروز آباد ۲، گراش، لار، لامرد، مرودشت، ملوسجان، نورآباد، نیریز- غدیرگه، نیریز – تنگ حن، ارسنجان، جهرم، شهر سنگ از مهم ترین مراکزی هستند که می توانند برای دریافت ایزو اقدام نمایند.

از کجا ایزو بگیریم؟

از کجا ایزو بگیریم؟ در ابتدای کار شما باید با مفهوم ایزو  آشنا باشید و یک مرجع صدور واجد شرایط برای بررسی عملیات خود پیدا کنید. به خاطر داشته باشید که سازمان ISO فقط استانداردها را طراحی می‌کند و دوره ایزو را برگزار نمی‌کند یا صدور گواهینامه را انجام نمی‌دهد. نهادهای بالادستی فهرستی از مراجع صدور معتبر را جمع‌آوری می‌کنند و در اختیار کاربر قرار می‌دهند تا از صحت اعتباربخشی اطمینان حاصل کنند.

اخذ گواهینامه‌های ایزو برای شرکت یا محصول به مصرف‌کنندگان نشان می‌دهد که خدماتی که ارائه می‌کنید ایمن، کارآمد و قابل اعتماد است. پس از درخواست اخذ گواهینامه و انعقاد قراراداد برای استانداردهای موردنظر، با توجه به نوع فعالیت مجموعه شما مستنداتی تهیه می‌شود که به صورت حضوری یا غیرحضوری قابل پیاده‌سازی است.

نیاز به پیاده‌سازی حضوری و ممیزی، بسته به اهمیت و دقت حیطه کاری شما متفاوت است. اگر به دنبال دریافت گواهی برای یک محصول هستید، هدف از تجزیه‌وتحلیل شما توصیف طرح و مواد محصول، سیستم تولید و فرایند ارزیابی کیفیت داخلی شرکت شما خواهد بود.

ایزوسیستم به عنوان رتبه ۱ شرکت های مشاور مدیریت کل کشور به انتخاب وزارت صنعت، معدن و تجارت آماده ی ارائه خدمات به کلیه شرکت ها و واحدهای صنعتی و غیرصنعتی مستقر در استان فارس می باشد.

همین حالا با ما تماس بگیرید : ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ ،  ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ ، ۳۳۴۴۴۸۸۴-۰۲۳

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!