اخذ گواهینامه ایزو در تبریز

صدور ایزو در تبریز (1)

اخذ گواهینامه ایزو در تبریز (اخذ ایزو و گرفتن ایزو در تبریز)

اخذ گواهینامه ایزو در تبریز به صورت معتبر و توسط CB های معتبر جهانی همانند شهرهای دیگر از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. تبریز کلانشهری در منطقهٔ آذربایجان ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی می باشد. استان آذربایجان شرقی، بزرگ‌ترین قطب اقتصادی منطقهٔ آذربایجان ایران و مرکز اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود.

از سوی دیگر، تبریز یکی از بزرگترین قطب‌های اقتصادی کشور ایران می‌باشد. فعالیت‌های اقتصادی در این شهر در بخش‌های صنایع تولیدی سنگین و سبک، صنایع غذایی، صنایع دستی و هنری، تجارت و خدمات متمرکز می‌باشند. تبریز مقر اصلی چهار برند از ۱۰۰ برند معتبر ایران می‌باشد. پیرو بررسی های تیم ایزوسیستم یکی از استان هایی که در صدر درخواست گواهینامه معتبر ایزو بوده است، استان آذربایجان شرقی می باشد.

در ادامه ی این مقاله به نحوه گرفتن گواهینامه ایزو در استان آذربایجان شرقی و شهرهای تابع این استان می پردازیم.

خدمات ایزوسیستم جهت اخذ گواهینامه ایزو در تبریز

ایزوسیستم مرکزی تخصصی و فعال در زمینه مشاوره پیاده سازی استانداردها و  صدور گواهینامه ایزو در کل شهرهای کشور و خارج از کشور می باشد.

ایزوسیستم به صورت اختصاصی خدمات صدور گواهینامه ایزو در تبریز را به شرکت های صنعتی، عمرانی، خدماتی و … در این استان ارائه می نماید. برای اخذ ایزو در تبریز می توانید درخواست اخذ ایزو را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا کارشناسان ما فورا با شما تماس بگیرند. همچنین می توانید جهت هماهنگی اولیه و یا پاسخگویی به سوالات خود، با دفتر مرکزی ایزوسیستم به شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳  تماس حاصل فرمایید.

خدمات اخذ ایزو در شهرهای استان آذربایجان شرقی

ایزوسیستم خدمات مشاوره پیاده سازی و اخذ ایزو را در کلیه شهرهای استان آذربایجان شرقی انجام می دهد. لذا اخذ ایزو در تبریز، مراغه، مرند، میانه، اسکو، شبستر، بناب، اهر، سراب، ملکان، آذرشهر، بستان آباد، عجب شیر، هریس، جلفا، هشترود، ورزقان و سایر شهرهای این استان را پوشش می دهد.

شهرک های صنعتی تبریز و اهمیت اخذ ایزو

استان آذربایجان شرقی با شهرک های صنعتی : رجایی، شهید سلیمی، فناوری خودرو، سرمایه گذاری خارجی، عالی نسب، مصالح ساختمانی- آیت الله هاشمی رفسنجانی، بستان آباد، بناب، مراغه، شبستر – شندآباد، مرند، بیلوردی-هریس، اهر، عجبشیر، شهرک صنعتی سرامیکی مرند، شهرک صنعتی تبریز ۴ – شهید حاج قاسم سلیمانی، ناحیه صنعتی زنوز، ناحیه صنعتی کوزه کنان شبستر، از مهم ترین مراکزی هستند که می توانند برای اخذ ایزو اقدام نمایند.

از کجا ایزو بگیریم؟

از کجا ایزو بگیریم؟ در ابتدای کار شما باید با مفهوم ایزو  آشنا باشید و یک مرجع صدور واجد شرایط برای بررسی عملیات خود پیدا کنید. به خاطر داشته باشید که سازمان ISO فقط استانداردها را طراحی می‌کند و دوره ایزو را برگزار نمی‌کند یا صدور گواهینامه را انجام نمی‌دهد. نهادهای بالادستی فهرستی از مراجع صدور معتبر را جمع‌آوری می‌کنند و در اختیار کاربر قرار می‌دهند تا از صحت اعتباربخشی اطمینان حاصل کنند.

اخذ گواهینامه‌های ایزو برای شرکت یا محصول به مصرف‌کنندگان نشان می‌دهد که خدماتی که ارائه می‌کنید ایمن، کارآمد و قابل اعتماد است. پس از درخواست اخذ گواهینامه و انعقاد قراراداد برای استانداردهای موردنظر، با توجه به نوع فعالیت مجموعه شما مستنداتی تهیه می‌شود که به صورت حضوری یا غیرحضوری قابل پیاده‌سازی است.

نیاز به پیاده‌سازی حضوری و ممیزی، بسته به اهمیت و دقت حیطه کاری شما متفاوت است. اگر به دنبال دریافت گواهی برای یک محصول هستید، هدف از تجزیه‌وتحلیل شما توصیف طرح و مواد محصول، سیستم تولید و فرایند ارزیابی کیفیت داخلی شرکت شما خواهد بود.

ایزوسیستم به عنوان رتبه ۱ شرکت های مشاور مدیریت کل کشور به انتخاب وزارت صنعت، معدن و تجارت آماده ی ارائه خدمات به کلیه شرکت ها و واحدهای صنعتی و غیرصنعتی مستقر در استان آذربایجان شرقی می باشد.

همین حالا با ما تماس بگیرید : ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ ،  ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ ، ۳۳۴۴۴۸۸۴-۰۲۳

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!