اخذ گواهینامه ایزو در تهران

صدور ایزو در تهران

جهت سفارش گواهینامه ایزو در استان و شهر تهران بر روی دکمه زیر کلیک و فرم را تکمیل کنید:

اخذ گواهینامه ایزو در تهران (اخذ ایزو و گرفتن ایزو در تهران)

اخذ گواهینامه ایزو در تهران به صورت معتبر و توسط CB های معتبر جهانی از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. تهران پرجمعیت‌ترین شهر و پایتخت ایران، مرکز استان تهران و شهر تهران است. این شهر با ۸٬۶۹۳٬۷۰۶ تن جمعیت، بیست و چهارمین شهر پرجمعیت جهان و پرجمعیت‌ترین شهر باختر آسیا به‌شمار می‌رود. کلان‌شهر تهران نیز سومین کلان‌شهر پرجمعیت خاورمیانه می باشد.

تهران کانون اقتصادی ایران است و نخستین منطقهٔ صنعتی این کشور محسوب می‌شود. کلان شهر تهران، با اختصاص نیمی از بخش صنعت کشور به خود، نقش مهمی در اقتصاد ایران دارد. پیرو بررسی های تیم ایزوسیستم یکی از استان ها و و شهرهایی که در صدر درخواست گواهینامه معتبر ایزو بوده است، استان تهران می باشد. به گونه ای که در جایگاه ۴ استان اول ایران برای اخذ ایزو قرار گرفته است.

در ادامه ی این مقاله به نحوه گرفتن گواهینامه ایزو در استان تهران و شهرهای تابع این استان می پردازیم. با ما همراه باشید…

خدمات ایزوسیستم جهت اخذ ایزو

ایزوسیستم مرکزی تخصصی و فعال در زمینه مشاوره و پیاده سازی استانداردها و صدور گواهینامه ایزو در کل شهرهای کشور و خارج از کشور است.

ایزوسیستم به صورت اختصاصی خدمات صدور گواهینامه ایزو در تهران را به شرکت های صنعتی، عمرانی، خدماتی و …  ارائه می نماید. برای اخذ ایزو در تهران می توانید درخواست اخذ ایزو را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا کارشناسان ما در کم ترین زمان با شما تماس بگیرند. همچنین می توانید جهت هماهنگی اولیه و یا پاسخگویی به سوالات خود، با دفتر مرکزی به شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

خدمات صدور ایزو در شهرهای استان تهران

ایزوسیستم خدمات مشاوره پیاده سازی و اخذ ایزو را در کلیه شهرهای استان تهران انجام می دهد. لذا اخذ ایزو در تهران، اسلام شهر، شهریار ، قدس، ملارد، صالحیه، پاکدشت، قرچک، ورامین، ری، اندیشه، رباط کریم، پرند، باغستان، پردیس، بومهن، پیشوا، صباشهر، چهاردانگه، دماوند، حسن آباد، رودهن، فیروزکوه، لواسان، فشم و سایر شهرهای این استان را پوشش می دهد.

شهرک‌های صنعتی تهران و اهمیت اخذ ایزو

اخذ ایزو برای شرکت های واقع در شهرک ها و نوحی صنعتی: عباس آباد، شمس آباد، نصیر آباد، پرند، خوارزمی، پایتخت، آیینه ورزان، فیروزکوه، چرم شهر، بیجین ری، سالاریه، پیشوا، از مهم ترین مراکزی هستند که می توانند برای اخذ ایزو اقدام نمایند.

از کجا ایزو بگیریم؟

از کجا ایزو بگیریم؟ در ابتدای کار شما باید با مفهوم ایزو  آشنا باشید و یک مرجع صدور واجد شرایط برای بررسی عملیات خود پیدا کنید. به خاطر داشته باشید که سازمان ISO فقط استانداردها را طراحی می‌کند و دوره ایزو را برگزار نمی‌کند یا صدور گواهینامه را انجام نمی‌دهد. نهادهای بالادستی فهرستی از مراجع صدور معتبر را جمع‌آوری می‌کنند و در اختیار کاربر قرار می‌دهند تا از صحت اعتباربخشی اطمینان حاصل کنند.

اخذ گواهینامه‌های ایزو برای شرکت یا محصول به مصرف‌کنندگان نشان می‌دهد که خدماتی که ارائه می‌کنید ایمن، کارآمد و قابل اعتماد است. پس از درخواست اخذ گواهینامه و انعقاد قراراداد برای استانداردهای موردنظر، با توجه به نوع فعالیت مجموعه شما مستنداتی تهیه می‌شود که به صورت حضوری یا غیرحضوری قابل پیاده‌سازی است.

نیاز به پیاده‌سازی حضوری و ممیزی، بسته به اهمیت و دقت حیطه کاری شما متفاوت است. اگر به دنبال دریافت گواهی برای یک محصول هستید، هدف از تجزیه‌وتحلیل شما توصیف طرح و مواد محصول، سیستم تولید و فرایند ارزیابی کیفیت داخلی شرکت شما خواهد بود.

ایزوسیستم به عنوان رتبه ۱ شرکت های مشاور مدیریت کل کشور به انتخاب وزارت صنعت، معدن و تجارت آماده ی ارائه خدمات به کلیه شرکت ها و واحدهای صنعتی و غیرصنعتی در استان تهران می باشد.

همین حالا با ما تماس بگیرید : ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ ،  ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ ، ۳۳۴۴۴۸۸۴-۰۲۳

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!