چرا اخذ گواهینامه ایزو برای شرکت ها مهم است؟

اخذ ایزو شرکت ها

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


هنگامی که ما در مورد بازار جهانی صحبت می کنیم، اطمینان از کنترل و تعادل اهمیت دارد. در صورت عدم وجود آن، اطمینان از کیفیت و سازگاری در سراسر کشورها و همچنین صنایع دشوار می شود. بنابراین، استانداردهای بین المللی به حفظ شرایط کمک می کنند.

درک گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو تایید می‌کند که فرآیند تولید، سیستم مدیریت، فرآیند مستندسازی و یا خدمات، الزامات مورد نیاز برای تضمین کیفیت و استانداردسازی را دارد. ایزو یک سازمان غیر دولتی، مستقل و بین‌المللی است که به توسعه استانداردها برای تضمین ایمنی، کیفیت و کارایی خدمات، محصولات و سیستم‌ها کمک می‌کند.

این گواهینامه‌ها در چندین حوزه صنعتی از دستگاه‌های پزشکی و مدیریت انرژی تا مسئولیت اجتماعی و سایر بخش ها و صنایع مختلف کاربرد دارند. این استانداردها برای تضمین پایداری وجود دارند. هر گواهینامه معیارها و استانداردهای جداگانه‌ای را ارائه می‌دهند و به صورت عددی طبقه‌بندی می‌شوند.

درک گواهینامه ایزو ۹۰۰۱

وقتی شرکتی گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ را اخذ می کند، این بدان معناست که شرکت کاملاً الزامات ایزو ۹۰۰۱ را در سراسر شرکت به کار می برد.

برای درک بهتر شما، اجازه دهید ابتدا عبارت ایزو ۹۰۰۱ را تجزیه و تحلیل کنیم تا ایده روشنی به شما ارائه دهیم.

ایزو

همانطور که قبلاً به طور مختصر بحث شد، ایزو سازمان بین المللی استاندارد سازی می باشد. هر شرکتی برخی استانداردها را برای تأیید عملیات سازمانی و مشاغل خود اخذ می نماید.

۹۰۰۱

عددی که بعد از ایزو نشان داده می شود، نشان دهنده نوع استاندارد است. استانداردهای ارائه شده در خانواده ایزو ۹۰۰۱ به مدیریت کیفیت اشاره دارند. ناگفته نماند، ایزو ۹۰۰۱ جزو شناخته شده ترین استاندارد های ایزو می باشد و معیارهایی را برای رعایت طیف وسیعی از اصول مدیریت کیفیت تعریف می کند. این امر به سازمان ها و مشاغل کمک می کند تا کارآیی بیشتری داشته و رضایت مشتری را بهبود بخشند.

از این رو، می توان گفت که ایزو ۹۰۰۱ سازمان‌ها را ملزم به پیروی و تعریف سیستم مدیریت کیفیت می‌داند که هم موثر بوده و هم مناسب است. در عین حال تضمین می‌کند که شرکت‌ها بخش های بهبود یافته را شناسایی کرده و نسبت به این پیشرفت ها اقدامات مناسب را انجام می دهند.

بنابراین، هر شرکتی که ادعا کند دارای گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ می باشد، احتمالاً شرکتی است که از استانداردهای کیفیت خدمات و محصولات برخوردار است.

اگرچه لازم نیست هر شرکتی دارای گواهینامه ایزو باشد، اما صنایع خاص باید گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ داشته باشند، مانند صنعت خودرو. این استاندارد همه موارد مورد نیاز برای اطمینان از کیفیت و نحوه حفظ آن را تعیین می کند. به طور کلی داشتن گواهینامه ایزو برای تمامی کسب و کارها مزایای بسیار زیادی را به همراه دارد. برخی از این مزایا را می توانید در مقاله “۸ مزیت اخذ گواهینامه ایزو که می‌تواند به کسب‌وکار شما کمک کند” بخوانید.

برای اخذ ایزو معتبر همین حالا اقدام نمایید!

برای اخذ ایزو ۹۰۰۱ و سایر استانداردهای ایزو مناسب کسب و کار خود همین حالا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید برای مشاوره رایگان فرم دریافت گواهینامه ایزو را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!