اخذ گواهینامه ایزو در اصفهان

اخذ گواهینامه ایزو در اصفهان (اخذ ایزو و گرفتن ایزو در اصفهان)

اخذ گواهینامه ایزو در اصفهان به صورت معتبر و توسط CB های معتبر جهانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. استان اصفهان استانی در مرکز ایران است. مرکز این استان شهر اصفهان می‌باشد. استان اصفهان ششمین استان پهناور و سومین استان پرجمعیت ایران است.

استان اصفهان یکی از مهم ترین استان های ایران بوده و مهد فرهنگ اصیل و صنعت قدیم و نوین در ایران محسوب می گردد. پیرو بررسی های تیم ایزوسیستم یکی از استان ها که در صدر درخواست گواهینامه معتبر ایزو بوده است استان اصفهان می باشد.

در ادامه به نحوه گرفتن گواهینامه ایزو در استان اصفهان و شهرهای تابع این استان می پردازیم.

خدمات ایزوسیستم جهت اخذ گواهینامه ایزو در اصفهان

ایزوسیستم مرکزی تخصصی و فعال در زمینه پیاده سازی استانداردها و صدور گواهینامه ایزو در کل شهرهای کشور و خارج از کشور می باشد.

ایزوسیستم خدمات صدور گواهینامه ایزو در اصفهان را به شرکت های صنعتی، عمرانی، خدماتی و …  ارائه می نماید. برای اخذ ایزو در اصفهان می توانید درخواست اخذ ایزو را آنلاین ثبت نمایید تا کارشناسان ما فورا با شما تماس گیرند. همچنین می توانید جهت هماهنگی اولیه با دفتر مرکزی به شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

خدمات اخذ ایزو در شهرهای استان اصفهان

ایزوسیستم خدمات مشاوره پیاده سازی و اخذ ایزو را در کلیه شهرهای استان اصفهان انجام می دهد؛ لذا اخذ ایزو در اصفهان، کاشان، آران و بیدگل، اردستان، خمینی‌شهر، خوانسار، شاهین‌شهر و میمه، شهرضا، فریدون‌شهر، گلپایگان، مبارکه، نایین، نجف‌آباد و سایر شهرهای این استان را  پوشش می دهد.

شهرک های صنعتی اصفهان و اهمیت اخذ ایزو

استان اصفهان با شهرک های صنعتی: اردستان، اسفرجان، اسفیدواجان، اشترجان، امیرکبیرکاشان، اوره نطنز، آران وبیدگل، بادرودنطنز، شهرک صنعتی بزرگ اصفهان، پوده، تودشک، تیران وکرون، جی، چادگان، خمینی شهر، خوانسار، دهاقان، دهق، رامشه، راوندکاشان، رنگسازان، سپهرآباد شهرضا، سپیددشت (حسن آباد جرقویه)، سگزی، سمیرم، سه راهی مبارکه، شجاع آباد نطنز، علویجه، فریدن، فریدونشهر، فناوری اطلاعات، کوهپایه، گلپایگان، محمدآباد مرغ، منتظریه، مورچه خورت، نائین، نجف آباد۱، نجف آباد۲، هرند، ورزنه، وزوان میمه، یکی از مهم ترین مراکزی است که می تواند برای اخذ ایزو در اصفهان اقدام نمایند.

از کجا ایزو بگیریم؟

از کجا ایزو بگیریم؟ در ابتدای کار شما باید با مفهوم ایزو  آشنا باشید و یک مرجع صدور واجد شرایط برای بررسی عملیات خود پیدا کنید. به خاطر داشته باشید که سازمان ISO فقط استانداردها را طراحی می‌کند و صدور گواهینامه را انجام نمی‌دهد. نهادهای بالادستی فهرستی از مراجع صدور معتبر را جمع‌آوری می‌کنند و در اختیار کاربر قرار می‌دهند تا از صحت اعتباربخشی اطمینان حاصل کنند.

اخذ گواهینامه‌های ایزو برای شرکت یا محصول به مصرف‌کنندگان نشان می‌دهد که خدماتی که ارائه می‌کنید ایمن، کارآمد و قابل اعتماد است. پس از درخواست اخذ گواهینامه و انعقاد قراراداد برای استانداردهای موردنظر، با توجه به نوع فعالیت مجموعه شما مستنداتی تهیه می‌شود که به صورت حضوری یا غیرحضوری قابل پیاده‌سازی است.

نیاز به پیاده‌سازی حضوری و ممیزی، بسته به اهمیت و دقت حیطه کاری شما متفاوت است. اگر به دنبال دریافت گواهی برای یک محصول هستید، هدف از تجزیه‌وتحلیل شما توصیف طرح و مواد محصول، سیستم تولید و فرایند ارزیابی کیفیت داخلی شرکت شما خواهد بود.

ایزوسیستم به عنوان رتبه ۱ شرکت های مشاور مدیریت کل کشور به انتخاب وزارت صنعت، معدن و تجارت آماده ی ارائه خدمات به کلیه شرکت ها و واحدهای صنعتی و غیرصنعتی مستقر در استان اصفهان می باشد.

همین حالا با ما تماس بگیرید : ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ ،  ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ ، ۳۳۴۴۴۸۸۴-۰۲۳

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!