مشاوره ایزو جهت اخذ گواهینامه ایزو معتبر

مشاوره ایزو معتبر
این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

گواهینامه ایزو چیست؟

ایزو (ISO) یک سازمان بین المللی مستقل و غیردولتی است که متخصصانی را برای به اشتراک گذاشتن دانش و تدوین استانداردهای بین المللی که از نوآوری پشتیبانی می کنند و راه حل هایی برای چالش های جهانی ارائه می دهند، گرد هم آورده است.

صدور گواهینامه ایزو مهر تأییدی است در خصوص استانداردهایی که توسط سازمان بین المللی استاندارد (ISO) تهیه و منتشر شده است. این اقدام از طرف شخص ثالث (CB) که توسط نهادهای بالادستی (AB) نظیر IAF یا ASCB تایید صلاحیت گردیده اند پس از اجرای الزامات صورت می پذیرد.

چرا مشاوره ایزو؟

دلایل زیادی وجود دارد که شما نیاز به مشاوره ایزو دارید. منظور از مشاوره ایزو انجام اقداماتی شامل آموزش و آماده سازی سازمان برای دریافت گواهینامه ایزو می باشد. در ادامه چند مورد را بیان می کنیم:

 • شما می خواهید سیستم های فعلی خود را بهبود ببخشید.
 • شما به گواهینامه ایزو معتبر نیاز دارید.
 • شما دیگر مهارت های داخلی برای اجرای موثر یک سیستم را ندارید.
 • برای ممیزی و دریافت گواهینامه ایزو برای سیستم خود به کمک نیاز دارید.
 • قبل از اخذ ایزو، مایل هستید روند صدور گواهینامه را بررسی کنید.

به سادگی و با مناسب ترین هزینه گواهینامه ایزو معتبر پیاده سازی و اخذ کنید!

خدمات مشاوره پیاده سازی ایزوسیستم عموما رایگان است. تیم مشاوره ایزوسیستم با چندین سال سابقه در زمینه پیاده سازی و صدور گواهینامه ایزو معتبر و همچنین کسب رتبه نخست کشور در زمینه خدمات تخصصی مدیریت کیفیت از وزارت صنعت معدن و تجارت در سال های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۹، در کمک به کسب و کارهای بزرگ و کوچک برای اخذ انواع گواهینامه ایزو معتبر تجربه و تخصص دارد. همچنین به صورت رایگان کلیه ابزارها و آموزش های لازم برای اخذ گواهینامه ایزو را برای کسب و کارها و سازمان ها فراهم می کند.

ارزش واقعی سیستم های ما، مشاوره اختصاصی است که شما را در تمام مراحل اخذ گواهینامه ایزو راهنمایی می کند. تیم مشاوره مجموعه ایزوسیستم، همه ی موارد لازم برای اخذ ایزو توسط سازمان شما را فراهم می نماید و می توانید از خدمات تخصصی مشاوران اعزامی ایزوسیستم جهت پیاده سازی استانداردهای عمومی و تخصصی استفاده نمایید.

وظایف و تعهدات مشاوره ایزو جهت اخذ ایزو

کلیه خدمات پیاده سازی و صدور گواهینامه ها با پشتوانه فنی و اجرایی از طریق خدمات حضوری یا غیرحضوری صورت می پذیرد. پیاده سازی و خدمات مشاوره جهت استانداردهای ایزو بر مبنای آخرین ویرایش استانداردهای منتشر شده توسط سازمان جهانی ISO صورت خواهد گرفت. لازم به ذکر است که ایزوسیستم دارای تیم مجرب و متخصص جهت پیاده سازی استانداردهای خاص نظیر IATF 16949 و ایزو ۱۳۴۸۵ می باشد.

در ادامه این مقاله، به مهمترین استانداردهای ایزو می پردازیم. خدمات مشاوره ای ما شامل موارد زیر می شود:

مشاوره ایزو جهت اخذ سیستم مدیریت یکپارچه IMS

یکی از بهترین انتخاب ها برای شرکت ها و سازمان ها در سراسر جهان با هر نوع فعالیتی سری گواهینامه های IMS می باشد. صدور گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) یک رویکرد جامع است که چندین جنبه از عملکرد یک سازمان را برای تأمین نیازهای چندین استاندارد سیستم مدیریت ترکیب می کند. این استانداردها شامل ایزو ۹۰۰۱ (مدیریت کیفیت)، ایزو ۱۴۰۰۱ (مدیریت محیط زیست)، ایزو ۴۵۰۰۱ (بهداشت و ایمنی شغلی)، است.

برای مشاوره سیستم مدیریت یکپارچه IMS، همین حالا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید و یا فرم اخذ ایزو را تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم اخذ ایزو، مشاوران مجرب ما با شما تماس گرفته و روند پیاده سازی و اخذ گواهینامه IMS را توضیح خواهند داد.

مشاوره ایزو جهت صدور گواهینامه ایزو ۹۰۰۱

پایه ای ترین و عمومی ترین استاندارد ایزو در جهان استاندارد ایزو ۹۰۰۱ است که به سازمان ها توصیه می گردد اولین استانداردی باشد که برای پیاده سازی الزامات آن اقدام می نمایند.

ایزو ۹۰۰۱ (که بعضاً به عنوان خانواده استانداردهای مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۰ نیز شناخته می شود) استاندارد اصلی مدیریت کیفیت و معتبرترین گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت در جهان است. ما اطمینان می دهیم که مشاغل مختلف می توانند برای بهبود مستمر فرآیندهای تجاری خود و مطابقت با الزامات ایزو ۹۰۰۱، محصولات و خدمات خود را ارائه دهند تا انتظارات مشتری را برآورده و فراتر نمایند.

بیشتر بخوانید:  همه چیز در مورد استاندارد GOST روسیه و کشورهای مشترک المنافع

برای مشاوره ایزو ۹۰۰۱ همین حالا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید و یا فرم اخذ ایزو را تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم اخذ ایزو، مشاوران مجرب ما با شما تماس گرفته و روند پیاده سازی و اخذ گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ را توضیح خواهند داد.

مشاوره ایزو جهت اخذ ایزو ۴۵۰۰۱

ایزو ۴۵۰۰۱ یک استاندارد بین المللی است که الزامات مربوط به سیستم مدیریت بهداشت و ایمنی شغلی (OH&S) را با راهنمایی برای استفاده از آن مشخص می کند تا یک سازمان را قادر سازد عملکرد سیستم مدیریت بهداشت و ایمنی شغلی خود را در پیشگیری از صدمات و بیماریها بهبود بخشد.

ایزو ۴۵۰۰۱ در نظر گرفته شده است که صرف نظر از اندازه، نوع و ماهیت آن برای هر سازمانی قابل استفاده باشد. ایزو ۴۵۰۰۱ سازمان را قادر می سازد تا از طریق سیستم مدیریت بهداشت و ایمنی شغلی، سایر جنبه های بهداشت و ایمنی، مانند سلامتی کارگران را ادغام کند.

برای مشاوره ایزو ۴۵۰۰۱ همین حالا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید و یا فرم اخذ ایزو را تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم اخذ ایزو، مشاوران مجرب ما با شما تماس گرفته و روند پیاده سازی و اخذ گواهینامه ایزو ۴۵۰۰۱ را توضیح خواهند داد.

مشاوره ایزو جهت اخذ ایزو ۱۴۰۰۱

ایزو ۱۴۰۰۱، سیستم مدیریت محیط زیست (EMS)، یک چارچوب سیستماتیک برای مدیریت تأثیرات فوری و بلند مدت زیست محیطی محصولات، خدمات و فرآیندهای یک سازمان است. با اخذ گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱، سازمان شما می تواند به ذینفعان اطمینان دهد که سیستم مدیریت محیط زیست شما با استانداردهای زیست محیطی خاص صنعت بین المللی مطابقت دارد.

گواهینامه سیستم مدیریت محیط زیست (ایزو ۱۴۰۰۱) چارچوبی را برای بهترین روش مدیریت محیط زیست برای کمک به سازمانها فراهم می کند تا:

 • مشکلات زیست محیطی را به حداقل برسانید.
 • خطر حوادث آلودگی را کاهش دهید.
 • بهبودهای عملیاتی را ارائه دهید.
 • تجارت خود را به روشی پایدار توسعه دهید.

برای مشاوره ایزو ۱۴۰۰۱ همین حالا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید و یا فرم اخذ ایزو را تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم اخذ ایزو، مشاوران مجرب ما با شما تماس گرفته و روند پیاده سازی و اخذ گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱ را توضیح خواهند داد.

مشاوره ایزو جهت اخذ ایزو ۲۲۰۰۰

استاندارد ایزو ۲۲۰۰۰، استاندارد ایمنی غذایی است که در زمینه الزامات مدیریت ایمنی غذایی برای کسب و کارها در زنجیره غذایی طراحی شده‌ است.

ایزو ۲۲۰۰۰ در کنار استاندارد ایزو ۹۰۰۱ و HACCP چارچوبی موثر برای توسعه، پیاده سازی، نظارت و بهبود مستمر سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی مستند (FSMS) در چارچوب خطرات کلی تجاری سازمان فراهم می کند.

گواهینامه ایزو ۲۲۰۰۰ برای سازمانهایی در نظر گرفته شده است که به دنبال ایجاد ایمنی مواد غذایی، منسجم و یکپارچه هستند. این استاندارد مستلزم رعایت هرگونه ضابطه قانونی مربوط به ایمنی غذایی در سیستم ایمنی غذایی است.

برای مشاوره ایزو ۲۲۰۰۰ همین حالا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید و یا فرم اخذ ایزو را تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم اخذ ایزو، مشاوران مجرب ما با شما تماس گرفته و روند پیاده سازی و اخذ گواهینامه ایزو ۲۲۰۰۰ را توضیح خواهند داد.

مشاوره ایزو جهت اخذ ایزو ۲۷۰۰۱

گواهینامه ایزو ۲۷۰۰۱، استانداردی بین المللی است که چارچوبی را برای سیستم های مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) فراهم می کند تا محرمانه بودن، یکپارچگی و در دسترس بودن اطلاعات و همچنین انطباق قانونی را ارائه دهد.

گواهینامه ایزو ۲۷۰۰۱ برای محافظت از مهمترین دارایی های شما مانند اطلاعات کارمندان و مشتری ها، تصویر برند و سایر اطلاعات خصوصی ضروری است. استاندارد ایزو شامل یک رویکرد مبتنی بر فرآیند برای شروع، پیاده سازی، بهره برداری و نگهداری ISMS شماست.

پیاده سازی استاندارد ایزو ۲۷۰۰۱ پاسخی ایده آل به مشتری و الزامات قانونی مانند GDPR و تهدیدات احتمالی امنیتی از جمله: جرایم اینترنتی، نقض داده های شخصی، سرقت و حملات ویروسی می باشد.

در سال ۲۰۱۹، حدود ۳۲ درصد از مشاغل نقض یا حملات امنیت سایبری را شناسایی کرده اند. استاندارد ایزو ۲۷۰۰۱ به گونه ای منتشر شده است که با سایر استانداردهای سیستم های مدیریتی مانند ایزو ۹۰۰۱ سازگار است. کلیه اعضای شرکت باید در مورد معنی استاندارد و نحوه اعمال آن در کل سازمان آموزش ببینند.

بیشتر بخوانید:  بهبود مدیریت پروژه با سری استانداردهای ایزو 21500:2021

دستیابی به گواهینامه معتبر ایزو ۲۷۰۰۱ نشان می دهد که شرکت شما متعهد به پیروی از بهترین اقدامات امنیت اطلاعات است. علاوه بر این، گواهینامه ایزو ۲۷۰۰۱ ارزیابی تخصصی از اینکه آیا اطلاعات سازمان شما به اندازه کافی محافظت می شود، به شما ارائه می دهد.

برای مشاوره ایزو ۲۷۰۰۱ همین حالا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید و یا فرم اخذ ایزو را تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم اخذ ایزو، مشاوران مجرب ما با شما تماس گرفته و روند پیاده سازی و اخذ گواهینامه ایزو ۲۷۰۰۱ را توضیح خواهند داد.

مشاوره ایزو جهت اخذ ایزو ۵۰۰۰۱

گواهینامه ایزو ۵۰۰۰۱ (سیستم مدیریت انرژی)، چارچوبی را برای ایجاد بهترین روش مدیریت انرژی فراهم می کند تا به سازمانها کمک کند تا با استفاده از ایزو ۵۰۰۰۱، بهره وری انرژی خود را بهبود بخشند و همچنین سرمایه گذاری کنند.

این استاندارد سازمان ها را قادر می سازد سیستم ها و فرایندهای لازم برای بهبود عملکرد انرژی از جمله بهره وری انرژی، استفاده و مصرف را ایجاد کنند. برای مشاوره ایزو ۵۰۰۰۱ همین حالا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید و یا فرم اخذ ایزو را تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم اخذ ایزو، مشاوران مجرب ما با شما تماس گرفته و روند پیاده سازی و اخذ گواهینامه ایزو ۵۰۰۰۱ را توضیح خواهند داد.

مشاوره ایزو جهت اخذ ایزو ۱۳۴۸۵

گواهینامه ایزو ۱۳۴۸۵ بر اساس رویکرد مدل فرآیند ایزو ۹۰۰۱ ساخته شده است و یک استاندارد سیستم مدیریتی است که به طور خاص برای ساخت دستگاه های پزشکی ساخته شده است. هدف اصلی آن تسهیل الزامات نظارتی سازگار با تجهیزات پزشکی است. این استاندارد شامل الزامات خاص برای ساخت، نصب و سرویس دهی و موارد زیر است:

 • پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت
 • رویکرد مدیریت ریسک برای توسعه و تحقق محصول
 • اعتبار سنجی فرایندها
 • انطباق با الزامات قانونی و نظارتی

برای مشاوره ایزو ۱۳۴۸۵ همین حالا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید و یا فرم اخذ ایزو را تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم اخذ ایزو، مشاوران مجرب ما با شما تماس گرفته و روند پیاده سازی و اخذ گواهینامه ایزو ۱۳۴۸۵ را توضیح خواهند داد.

مشاوره جهت اخذ IATF 16949 ویژه صنایع قطعه ساز صنایع خودرو

این استاندارد ویژه صنایع خودروساز و شرکت ها قطعه ساز خودرو می باشد. شرکت های طرف قرارداد ساپکو – سایپا و … که در زمینه تولید قطعات خودرو فعالیت دارند می بایست برای پیاده سازی و اخذ این استاندارد اقدام نموده و در برای اخذ گواهینامه IATF 16949 از مراجعی مشخص که در وندور شرکت ها ساپکو و سایپا هستند ملزم هستند.

خدمات کامل مشاوره و پیاده سازی IATF 16949 که توسط تیم فنی ایزوسیستم که به محل شرکت کارفرما اعزام می گردند قابل ارائه می باشد. تیم اجرایی و فنی ایزوسیستم سابقه ی پیاده سازی IATF را در بیش از ۱۰۰ شرکت قطعه ساز خودرو داشته و می توانند الزامات IATF 16949  را پیش از ممیزی توسط مراجع صدور مورد تایید خودروسازان در محل شرکت به طور کامل اجرایی نمایند.

مشاوره ایزو جهت اخذ ایزو ۱۰۰۰۲

مشتریان انتظار بیشتری از خدماتی که ارائه می دهید دارند و رقبای شما در تلاش هستند تا این انتظارات را برآورده کنند. شما همچنین می توانید با اخذ ایزو ۱۰۰۰۲ (رسیدگی به شکایات مشتری) رضایت مشتری را جلب کنید. ایزو ۱۰۰۰۲ دستورالعمل‌هایی را برای استقرار سیستم مدیریت شکایات ارائه می دهد و کمک می‌کند تا علت و نحوه‌ی از بین بردن شکایات را شناسایی کنید. ISO 10002 همچنین به شما این امکان را می دهد تا زمینه هایی را در کسب و کار خود شناسایی کرده و در نهایت بتوانید علت شکایات را برطرف کنید. با پیاده‌سازی ایرو ۱۰۰۰۲ اطمینان حاصل می‌کنید که مشتریان بیشتری از خدمات ارائه شده شما راضی هستند.

برای مشاوره ایزو ۱۰۰۰۲ همین حالا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید و یا فرم اخذ ایزو را تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم اخذ ایزو، مشاوران مجرب ما با شما تماس گرفته و روند پیاده سازی و اخذ گواهینامه ایزو ۱۰۰۰۲ را توضیح خواهند داد.

مشاوره ایزو جهت اخذ ایزو ۱۰۰۰۴

ایزو ۱۰۰۰۴ (رضایتمندی مشتری) راهنمای توسعه و اجرای فرایندهای نظارت و سنجش رضایت مشتری در سازمان را ارائه می‌دهد. این استاندارد از توسعه و اجرای یک چارچوب کلی برای اطمینان از رضایت مشتری که با زمینه سازمان ادغام می شود، پشتیبانی می کند و بر رهبری و تعهد تمرکز دارد.

بیشتر بخوانید:  گواهینامه CE (نشان صادراتی محصول) تجهیزات مورد استفاده در فضای بالقوه مواد انفجاری ATEX Directive 2014/34/EU

برای مشاوره ایزو ۱۰۰۰۴ همین حالا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید و یا فرم اخذ ایزو را تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم اخذ ایزو، مشاوران مجرب ما با شما تماس گرفته و روند پیاده سازی و اخذ گواهینامه ایزو ۱۰۰۰۴ را توضیح خواهند داد.

مشاوره ایزو جهت اخذ ایزو ۱۰۰۰۶

هدف اخذ ایزو ۱۰۰۰۶ (مدیریت کیفیت در پروژه ها) ارائه‌ی راهنمایی در مورد استفاده از مدیریت کیفیت پروژه است. این استاندارد مروری بر اصول و رویه‌های مدیریت کیفیت را ارائه می دهد که اجرای آنها مهم است و تأثیر بسزایی در دستیابی به اهداف با کیفیت در پروژه ها دارد.

این دستورالعمل‌ها برای طیف وسیعی از سازمان‌ها و مشاغل مختلف طراحی شده است و می‌تواند در پروژه های مختلف، از کوچک تا بزرگ، ساده تا پیچیده و از یک پروژه مستقل تا پروژه‌ای که بخشی از برنامه یا مجموعه پروژه‌ها است، مورد استفاده قرار گیرد.

برای مشاوره ایزو ۱۰۰۰۶ همین حالا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید و یا فرم اخذ ایزو را تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم اخذ ایزو، مشاوران مجرب ما با شما تماس گرفته و روند پیاده سازی و اخذ گواهینامه ایزو ۱۰۰۰۶ را توضیح خواهند داد.

مشاوره ایزو جهت اخذ گواهینامه حلال

گواهینامه حلال سندی است که تضمین می‌کند محصولات و خدمات مورد نظر برای جمعیت مسلمانان از الزامات قوانین اسلامی برخوردار است و برای مصرف در کشورهای اکثریت مسلمان و کشورهای غربی که گروه های قابل توجهی از اسلام را تشکیل می‌دهند، مناسب است (فرانسه ، آلمان ، انگلستان ، اسپانیا). اخذ گواهینامه حلال فرآیندی است که ویژگی‌ها و کیفیت محصولات را مطابق قوانین تعیین شده تضمین می‌کند. گواهینامه حلال عمدتا برای محصولات گوشتی و سایر محصولات غذایی مانند شیر، کنسرو و افزودنی ها استفاده می شود.

برای مشاوره گواهینامه حلال همین حالا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید و یا فرم اخذ ایزو را تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم اخذ ایزو، مشاوران مجرب ما با شما تماس گرفته و روند پیاده سازی و اخذ گواهینامه حلال را توضیح خواهند داد.

مشاوره ایزو جهت اخذ گواهینامه CE

بسیاری از محصولات قبل از فروش در اتحادیه اروپا نیاز به نشان CE دارند.گواهینامه CE نشان می دهد که یک محصول توسط سازنده مورد ارزیابی قرار گرفته و الزامات ایمنی، بهداشت و حفاظت از محیط زیست اتحادیه اروپا را برآورده می‌کند. اخذ گواهینامه CE برای محصولات تولید شده در هر نقطه از جهان که در اتحادیه اروپا به بازار عرضه می‌شوند، مورد نیاز است. چسباندن نشان CE به محصولاتی که مشخصات اتحادیه اروپا برای آنها وجود ندارد یا نیازی به درج نشان CE ندارند، ممنوع است.

برای مشاوره گواهینامه CE همین حالا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید و یا فرم اخذ ایزو را تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم اخذ ایزو، مشاوران مجرب ما با شما تماس گرفته و روند پیاده سازی و اخذ گواهینامه CE را توضیح خواهند داد.

جمع بندی

مشاوران ما سال‌ها تجربه در کمک به شرکت‌های مختلف دارند تا شما از سیستم‌های مدیریتی خود بیش‌ترین بهره را برده و از مزایای پیاده سازی استانداردها بهره مند گردید. مشاوره پیاده سازی کلیه استانداردهای عمومی و مهم ترین استانداردهای تخصصی در حیطه کاری و تخصصی تیم فنی ایزوسیستم قرار دارد.

ما قدم به قدم در کنارتان خواهیم بود. همچنین کل روند کار را ساده و مطمئن نموده تا برای شما ساده و بدون دردسر باشد. همین حالا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید و یا برای مشاوره ایزو رایگان فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل فرمایند.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!