ایزو ۴۴۰۰۳:۲۰۲۱ – گرفتن بهترین نتیجه از همکاری در کسب‌و‌کار

ایزو 44003

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


افزایش رقابت، قدرت خرید بیشتر، کارایی زیاد و ایده های نوآورانه تنها برخی از مزایای همکاری در دنیای کسب و کار است؛ اما این مزایا فقط شامل شرکت‌های بزرگ نمی‌شود. شرکت‌های کوچک و متوسط ​​(MSME) نیز می توانند به این مزایا دست یابند. به‌تازگی راهنمای جدیدی برای شرکت های کوچک و متوسط منتشر شده است.

ایزو ۴۴۰۰۳:۲۰۲۱ مربوط به مدیریت ارتباط مشاغل مشارکتی است. هدف اخذ ایزو ۴۴۰۰۳، راهنمایی برای شرکت‌های کوچک و متوسط ​​در زمینه اجرای اصول اساسی است که به همان اندازه مزایای شرکت‌های بزرگ را داشته باشند. این استاندارد شامل به اشتراک گذاشتن خطرات و منابع، استفاده از دانش و تخصص، دستیابی به بازارهای جدید و دستیابی به تحقیق و توسعه است.

ایزو ۴۴۰۰۳ راهنمای ۱۲ اصل روابط تجاری مشارکتی را ارائه می‌دهد که در گزارش فنی ISO / TR 44000، اصول مدیریت موفقیت آمیز روابط تجاری بیان شده است.

ایزو ۴۴۰۰۳ طیف گسترده‌ای از زمینه‌ها نظیر اهداف تجاری، رهبری، حاکمیت و فرایندها، مدیریت ریسک، اندازه گیری و استراتژی های خروج را شامل می‌شود. صرف نظر از محیط عملیاتی، سرمایه اجتماعی و اهداف برای انواع شرکت‌های کوچک و متوسط قابل استفاده است. این استاندارد جدیدترین نسخه از سری ISO / TR 44000 است که شامل ایزو ۴۴۰۰۱، سیستم های مدیریت ارتباط مشاغل مشارکتی – الزامات و چارچوب، و ایزو ۴۴۰۰۲، سیستم های مدیریت روابط تجاری مشارکتی – دستورالعمل های اجرای ایزو ۴۴۰۰۱ است.

اخذ ایزو در محیطی امن

برای اخذ ایزو و کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید فرم اخذ ایزو را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!