مشاوره پیاده سازی ایزو ۱۷۰۲۵ – صلاحیت آزمایشگاه و کالیبراسیون

مشاوره ایزو 17025

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


مشاوره پیاده سازی استاندارد ایزو ۱۷۰۲۵ ( استاندارد صلاحیت آزمایشگاه و کالیبراسیون)

ایزوسیستم به عنوان مشاور استاندارد ایزو ۱۷۰۲۵ (صلاحیت آزمایشگاه و کالیبراسیون) آماده مشاوره پیاده‌سازی الزمات ایزو ۱۷۰۲۵ است.

اخذ گواهینامه ایزو مربوط به هر استانداردی که باشد، ملزم به پیاده سازی آن استاندارد است.

خدمات مشاور مدیریت ایزوسیستم برای پیاده سازی استاندارد ایزو ۱۷۰۲۵ از طریق اعزام مشاورین خبره و مجرب به محل فعالیت شرکت و سازمان کارفرمایان محترم انجام می‌شود.

نحوه خدمات مشاوره استاندارد ایزو ۱۷۰۲۵

منظور از ارائه‌ی خدمات مشاوره استاندارد ایزو ۱۷۰۲۵ (الزامات عمومی برای صلاحیت آزمایشگاه و کالیبراسیون)، آموزش و پیاده‌سازی الزامات این استاندارد است.

خدمات مربوط به استاندارد ایزو ۱۷۰۲۵ پس از عقد قرارداد با سازمان و شرکت مربوطه و از طریق اعزام مشاورین متخصص صورت می‌پذیرد و شامل چندین مرحله است که در ادامه توضیح داده می‌شود.

مراحل اجرای مشاوره و پیاده سازی استاندارد ایزو ۱۷۰۲۵

مرحله اول : بررسی سازمان از لحاظ حجم و نوع فرایند و به عبارت دیگر شناخت سازمان و در صورت نیاز انجام عارضه‌یابی

مرحله دوم : آموزش‌های داخل سازمانی برای آشنایی با الزامات استاندارد ایزو ۱۷۰۲۵ – شرح وظایف و نحوه اجرای پروژه در سازمان

مرحله سوم : مستند سازی سیستم و استاندارد ایزو ۱۷۰۲۵ شامل پیاده‌سازی روش‌ها – فرم‌ها و دستورالعمل‌ها بر اساس آخرین ورژن ایزو ۱۷۰۲۵

مرحله چهارم : بررسی و نظارت بر سیستم مستقر شده ایزو ۱۷۰۲۵

بیشتر بخوانید:  چگونه ایزو می تواند کسب و کار شما را در برابر بحران حفاظت کند؟

مرحله پنجم : ممیزی داخلی به‌منظور بررسی و یافتن ایرادات کوچک و بزرگ

مرحله ششم : ممیزی خارجی و نهایی توسط مرجع صدور با رویکرد اخذ استاندارد ایزو ۱۷۰۲۵  معتبر

دریافت ایزو ۱۷۰۲۵  برای چه مراکزی مقدور است؟

ایزو ۱۷۰۲۵ برای تمامی آزمایشگاه‌های انجام آزمایش قابل‌اجرا می‌باشد. ایزو ۱۷۰۲۵  شامل همه الزاماتی است که نشان می‌دهد آزمایشگاه‌ها یک سیستم کیفیت را اجرا می‌کنند، دارای صلاحیت فنی هستند و قادر به تولید نتایج معتبر فنی می‌باشند.

آشنایی با استاندارد و اهمیت پیاده سازی ایزو ۱۷۰۲۵

ایزو ۱۷۰۲۵ یکی از‌ مهم‌ترین استانداردها برای کالیبراسیون آزمایشگاه‌ها در سراسر جهان است. آزمایشگاه‌هایی که در این استاندارد بین‌المللی دارای اعتبار هستند، نشان داده‌اند که از لحاظ فنی صلاحیت و توانایی تولید اطلاعات دقیق یا کالیبراسیون دقیق را دارند.

استاندارد ایزو ۱۷۰۲۵ شامل مجموعه‌ای از سیاست‌ها، فرآیندها، روش‌های ثبت شده و سوابق است. این اسناد مجموعه‌ای از قوانین را تنظیم می‌کنند که تا مطمئن باشید که شما آزمایشگاه فنی صلاحیت داری را انتخاب می‌کنید که دارای یک سیستم کیفیت بالا در محل است.

پیاده سازی ایزو ۱۷۰۲۵  از بهترین روش‌های اثبات شده برای به حداقل رساندن ریسک است. ایزو ۱۷۰۲۵ سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا خدمات تست و کالیبراسیون را به سازمان‌ها یا شرکت‌هایی که مشتریان آن‌ها نیاز به محصولات، تجهیزات یا کار برای آزمایش یا کالیبره شدن توسط یک آزمایشگاه معتبر دارند، فراهم کند. درنهایت این امر به مشتریان اطمینان می‌دهد که می‌توانند بر اعتبار نتایج ارائه‌شده و دقت اندازه‌گیری‌ها تکیه کنند.

آزمایش محصولات و مواد حتی اگر به‌درستی انجام شود، می‌تواند پرهزینه و زمان‌بر باشد. اگر به درستی انجام نشود، هزینه و زمان درگیر آزمایش می‌شود و نه تنها هزینه‌ها بالا می‌رود، بلکه شهرت تولید کننده کاهش می یابد.

بیشتر بخوانید:  به‌روزرسانی ایزو ۲۷۰۰۲:۲۰۲۲؛ چه چیزی تغییر کرده است؟

انتخاب یک آزمایشگاه معتبر،معیوب بودن محصول را به حداقل می‌رساند. گواهینامه ایزو ۱۷۰۲۵ به ذخیره زمان و کاهش ریسک کمک می‌کند.

ثبت درخواست مشاوره پیاده سازی و اخذ ایزو ۱۷۰۲۵ معتبر

برای مشاوره پیاده سازی ایزو ۱۷۰۲۵ و اخذ ایزو ۱۷۰۲۵ معتبر می‌توانید فرم اخذ گواهینامه ایزو را تکمیل نمایید یا با شماره‌های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید.

مشاورین ایزوسیستم کلیه فرایندهای مربوط به مشاوره پیاده سازی الزامات ایزو ۱۷۰۲۵ را در شرکت و سازمان شما اجرایی خواهند کرد.

برای مشاوره پیاده سازی ایزو ۱۷۰۲۵ از کجا اقدام کنیم؟

برای پیاده سازی ایزو ۱۷۰۲۵ و اخذ ایزو حتما باید از شرکت و سازمانی اقدام نمایید که دارای پروانه رسمی خدمات مشاور مدیریت و بهبود کیفیت از وزارت صنعت معدن و تجارت باشند.

ایزوسیستم با بیش از ۱۰ سال تجربه تخصصی و تیم مجرب آماده ارائه خدمات تخصصی پیاده‌سازی استانداردهای ایزو به سازمان‌ها می باشد.

ایزوسیستم در سال های ۹۷ و ۹۹ از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان بهترین شرکت فنی مهندسی کشور و رتبه اول شرکت‌های مشاور مدیریت کشور انتخاب گردیده است.

هزینه اجرای خدمات پیاده سازی و صدور گواهینامه های ایزو توسط ایزوسیستم در مناسب‌ترین و عادلانه‌ترین سطح بوده و کم‌ترین هزینه اجرای این خدمات را به مشتریان خود تضمین می‌دهد.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!