دلایل و اهمیت اخذ گواهینامه ایزو چیست؟

اهمیت اخذ ایزو

این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.


فرض کنید شما در آستانه‌ی مناقصه‌ای قرار می‌گیرید یا می‌خواهید با مشتری جدید یا ارگان دولتی قرارداد ببندید؛ اما به‌دلیل نداشتن گواهینامه ایزو انتخاب نمی‌شوید. اکنون وقت آن است که این موضوع را بررسی کنیم؛ زیرا از دست دادن قرارداد به‌خصوص قرارداد‌های مهم باعث ضرر و زیان‌هایی خواهد شد.

طبق گزارش‌های منتشر شده، اکنون تقریباً ۱.۸ میلیون شرکت در سراسر جهان گواهینامه ایزو دارند. از طرفی شرکت‌های زیادی فقط تمایل دارد با شرکت‌هایی که دارای گواهینامه ایزو هستند، تجارت کنند یا برای همکاری بیشتر و به‌عبارتی ادامه‌ی همکاری از شرکت مقابل، درخواست دریافت ایزو را دارند. دراین بین شرکت‌های غیرمجاز از مناقصه کنار گذاشته می‌شوند. درحال حاضر داشتن گواهینامه ایزو معتبر مزیتی برای شرکت‌ها محسوب می‌شود که در ادامه به این موارد می‌پردازیم.

اخذ ایزو به این معنا نیست که مجبور هستید مدیریت اضافی انجام دهید و زمان زیادی صرف کنید. در واقع دریافت گواهینامه ایزو برای شما و سازمان شما مزایای زیادی دارد. اخذ ایزو به شما کمک می‌کند تا کلیه‌ی فرایندهای تجاری سازمان را فهرست کرده و بهبود ببخشید. افزون‌براین فرصت عالی به شما می‌دهد تا تمام فرایندها، وظایف و مسئولیت‌های سازمان خود را برای همه روشن و قابل مشاهده کنید. این امر تعهد همه‌ی کارکنان درون سازمان را افزایش می‌دهد. علاوه بر این، هر استاندارد ایزو توجه زیادی به بهبود مستمر دارد. در مجموع با اخذ ایزو مرتباً پیشرفت می‌کنید و عملکرد شما همچنان بهبود می‌یابد.

گواهینامه‌های ایزو مختلف

اخذ ایزو تصویر مثبتی در شرکت شما ایجاد می‌کند و درحال حاضر استانارد‌های ایزو مختلفی در زمینه‌های مختلف وجود دارد. برای مثال گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ نشان می‌دهد که شما به‌خوبی بر کیفیت محصولات یا خدمات خود تسلط دارید، گواهینامه ایزو ۱۴۰۰۱ نشان می‌دهد که مدیریت محیط زیست سازمان شما از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است و گواهینامه ایزو ۲۷۰۰۱ نشان می‌دهد که سازمان شما بالاترین الزامات را برای امنیت اطلاعات درنظر گرفته است.

ثبت درخواست مشاوره پیاده سازی و اخذ گواهینامه ایزو معتبر

برای اخذ ایزو معتبر می‌توانید فرم اخذ گواهینامه ایزو را تکمیل نمایید یا با شماره های ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ تماس حاصل فرمایید. مشاورین ایزوسیستم کلیه‌ی فرایندهای مربوط به مشاوره پیاده سازی الزامات گواهینامه ایز مربوطه را در شرکت و سازمان شما اجرایی خواهند کرد.

برای مشاوره پیاده سازی استانداردهای ایزو از کجا اقدام کنیم؟

برای پیاده سازی ایزو و اخذ ایزو حتما باید از شرکت و سازمانی اقدام نمایید که دارای پروانه رسمی خدمات مشاور مدیریت و بهبود کیفیت از وزارت صنعت معدن و تجارت باشند. ایزوسیستم با بیش از ۱۰ سال تجربه تخصصی و تیم مجرب آماده‌ی ارائه خدمات تخصصی پیاده‌سازی استانداردهای ایزو به سازمان‌ها می باشد.

ایزوسیستم در سال های ۹۷ و ۹۹ از سوی وزارت صنعت معدن و تجارت به عنوان بهترین شرکت فنی مهندسی کشور و رتبه اول شرکت‌های مشاور مدیریت کشور انتخاب گردیده است.

هزینه اجرای خدمات پیاده سازی و صدور گواهینامه های ایزو توسط ایزوسیستم در مناسب‌ترین و عادلانه‌ترین سطح بوده و کم‌ترین هزینه اجرای این خدمات را به مشتریان خود تضمین می‌دهد.


این مقاله به صورت اختصاصی توسط تیم فنی ایزوسیستم آماده شده است، هرگونه بهره برداری بدون ذکر نام و آدرس منبع شرعا و قانونا ممنوع می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید...

تماس با ایزوسیستم ۳۳۴۴۴۸۱۳-۰۲۳ و ۳۳۴۴۴۸۱۴-۰۲۳

ایزوسیستم برترین مرکز صدور مدارک بین المللی ایزو و دارنده مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت می باشد.

هشدار: مراقب نیش مراکز بدون مجوز رسمی در حوزه ی خدمات مشاوره و صدور گواهینامه های ایزو باشید!